ناب موزیک

22 ا کتبر 2017 ... همه چیز به جلسه تمرینی پس از بازی با اندرلشت برمی‌گردد. طرفداری - نیمار، فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن به تازگی با اونای امری سرمربی این تیم دچار اختلاف شده است. او از اینکه سرمربی اسپانیایی اجازه نداده با بازیکنان ذخیره تمرین کند، ناراحت و عصبانی است. به گزارش اکیپ، پس از اینکه چند هفته از درگیری ...
10 نوامبر 2017 ... اشک‌های ستاره تیم ملی برزیل در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش مقابل ژاپن سرازیر شد.
6 نوامبر 2017 ... سرمربی و ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برای برطرف کردن حواشی موجود درباره این تیم جلسه‌ای تشکیل داده‌اند.
6 نوامبر 2017 ... طرفداری - اونای امری، سرمربی و نیمار، فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن پیش از دیدار این تیم مقابل اندرلخت جلسه‌ای با یکدیگر برگزار کردند تا اختلاف نظرهایی که اخیرا وجود داشته را از بین ببرند.
3 نوامبر 2017 ... نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن دیدار این هفته تیمش برابر آنژه را از دست خواهد داد.
جلسه ویژه امری و نیمار برای حل اختلافات. سرمربی و ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برای برطرف کردن حواشی موجود درباره این تیم جلسه‌ای تشکیل داده‌اند. ۱۵ آبان ۹۶ - ۱۹:۴۳ ...
7 نوامبر 2017 ... نیمار و هم تیمی‌هایش در تیم ملی برزیل، امروز اولین جلسه تمرینات خود را برای آماده سازی دیدار دوستانه مقابل ژاپن در ورزشگاه پارک دو پرنس برگزار کردند.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

برای مشاهده از سایر منابع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب موزیک

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com